Grozs

Jūsu grozs ir tukšs

Summa:

€0,00

Apskatīt grozu

Pasūtījumiem virs €70,00 piegāde ar pakomātu bez maksas.

0
0

Preču atgriešana

Saskaņā ar mūsu politiku preces var atgriezt 15 dienu laikā. Ja kopš pirkuma veikšanas ir pagājušas vairāk kā 15 dienas, diemžēl mēs nevaram piedāvāt jums atmaksu vai apmaiņu.

Lai varētu atgriezt preci, tā nedrīkst būt izmantota un tai jābūt tādā pašā stāvoklī, kā to saņēmāt. Precei jābūt oriģinālajā iepakojumā.

Netiek atgriezti vai atmaksāti personalizēti produkti (foto albumi, ielūgumi, ādas aksesuāri utml.), kā arī speciāli sagatavoti produkti (piemēram, gatavie zīmoglakas nospiedumi, kas attiecīgajā krāsas un dizaina kombinācijā tiek izgatavoti katram klientam personīgi pēc pasūtījuma), ja vien nav runa par produkta kvalitāti vai acīmredzamu defektu.

Lai preci varētu atgriezt, mums ir nepieciešams pirkuma čeks vai cits pirkuma apliecinājums.

NAUDAS ATGRIEŠANA (JA PIEMĒROJAMA)

Kad atgrieztā prece ir saņemta un pārbaudīta, mēs nosūtīsim jums e-pasta ziņojumu, lai informētu jūs, ka esam saņēmuši preci. Mēs arī informēsim jūs par jūsu pieprasījuma apstiprināšanu vai noraidīšanu.

Ja pieprasījums ir apstiprināts, tad naudas atgriešana tiks apstrādāta, un nauda tiks automātiski pārskaitīta uz jūsu kredītkarti vai sākotnējā maksājuma metodi, noteiktā termiņā.

NOVĒLOTA VAI TRŪKSTOŠA NAUDAS ATGRIEŠANA (JA PIEMĒROJAMA)

Ja vēl neesat saņēmis atmaksu, vēlreiz pārbaudiet savu bankas kontu.

Pēc tam sazinieties ar savu banku, var paiet noteikts laiks pirms nauda tiek ieskaitīta jūsu kontā.

Ja esat izdarījis visu iepriekšminēto un vēl neesat saņēmis naudu, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu [email protected].

IZPĀRDOŠANAS PRECES (JA PIEMĒROJAMS)

Diemžēl izpārdošanā iegādātās preces netiek pieņemtas atpakaļ.

PREČU APMAIŅA (JA PIEMĒROJAMS)

Mēs apmainām preces tikai, ja tās ir defektīvas vai bojātas. Ja nepieciešams preci apmainīt pret tādu pašu preci, sūtiet mums e-pastu uz [email protected] un jūsu preci: Jāņa iela 12, Rīga, LV-1050, Latvija.

PRECES ATGRIEŠANA

Lai atgrieztu preci, jums tā jānosūta uz: Jāņa iela 12, Rīga, LV-1050, Latvija

Jūs būsiet atbildīgs par preču atgriešanas izmaksu segšanu. Šīs izmaksas nav atgriežamas. Ja saņemsiet atmaksu par preci, atgriešanas izmaksas tiks atskaitītas no kopējās summas.

Atkarībā no jūsu dzīvesvietas, laiks, kas var būt nepieciešams jūsu atgrieztās preces piegādei, var atšķirties.

Ja jūs atgriežat preci vērtībā virs 75 EUR, apsveriet iespēju preci apdrošināt vai izsekot piegādei. Mēs negarantējam, ka saņemsim jūsu atgriezto preci.