Grozs

Jūsu grozs ir tukšs

Summa:

€0,00

Apskatīt grozu

Pasūtījumiem virs €70,00 piegāde ar pakomātu bez maksas.

0
0

Mūsdienīga amatniecība, kas radīta ar mīlestību

Lotte's Papery ir stāsts par mīlestību pret to, ko darām. Un savu sirds siltumu vislabāk mākam nodot caur pieskārienu, ar kuru veidojam visus produktus, kas pēc tam ieguļas mūsu veikala plauktos, lai tālāk rastu ceļu pie Tevis. Katrā gravētajā zīmogā, ko izmanto savu sapņu ielūgumu radīšanai, katrā ādas foto albumā, ko piepildi ar skaistākajām atmiņām, katrā piezīmju grāmatā, kurā apkopo sapņus un mērķus, katrā kartītē, kuru radām tepat, kādā darbnīcas gaišajā stūrītī, lai tālāk to vari dāvāt mīļajiem. Un visam pa vidu ir Lotte, kas pavada mūs ik uz soļa, iemiesojot visu labestīgo un svarīgo dzīvē.

Liene

Lotte's Papery radītāja. Ikdienā sastopama rosoties visos darbnīcas un veikala stūrīšos, radot jaunus produktus, nodarbojoties ar papīra dizainu un runājoties ar darbnīcas viesiem. Tic PAMATĪGUMAM, ĪSTĀM LIETĀM un PATIESAI ATTIEKSMEl pret sevi un apkārtējiem.

Ilze

Ādas meistars, kas ar savām ilgu gadu gaitā gūtajām zināšanām, smago darbu un mīļajām rokām ieliek mīlestību ikvienā ādas produktā, ko redzi Lotte's Papery plauktos. Ilzes acīs manāma UGUNTIŅA SMIEKLU DZIRKSTS, un liela GĀDĪBA par sev mīļajiem. Un kaut kas Ilzē atgādina Merilu Strīpu.

Ilona

Veikala sirds un dvēsele ar pasaulē skaistākajām matu čirkām, kas tur roku uz pulsa darbiem, parūpējoties, lai nekas nepaslīdētu garām nepamanīts. Ilona sirsnīgi sagaida ikvienu veikala apmeklētāju un atbild uz Tavām ziņām. Un lai arī Ilonai patīk kaķīši, Lottei viņas sirdī vienmēr būs īpaša vieta. Un otrādi.

Anete

Mūsu dizaina guru ar lieliskāko gaumi un krāsu izjūtu. Pateicoties viņas fotogrāfijām var gandrīz sataustīt ādas faktūru un sasmaržot rokām lieto papīru. Un viņa māk uzburt visu, sākot no idejas skices līdz skaistākajām dizaina kartītēm, kā arī palīdzēs ietērpt papīra veidolā Tavus sapņu ielūgumus.

Rūta

Mēs lepojamies, ka mūsu uzņēmums ir gandrīz kā otrā ģimene, un Rūta jau ir otrā meistaru paaudze, kas papildina mūsu rindas. Rūtas enerģija un labsirdība caurstrāvo ikdienu un staro caur viņas rokām, prasmīgi radot ādas un papīra produktus, kas skaisti rindojas plauktos blakus viens otram.

Lotte

Mazais amizantais Šunelis, kas ir kalpojusi par iedvesmu šim visam. īsts draugs ar vispatiesāko uzticību. Mīl ieritināties zem siltas segas aukstos ziemas vakaros un vienmēr atrod vienīgo saulaino pleķīti istabas vidū, kur sasildīties. Ikvienam, kas ēd pusdienas darbnīcas virtuvē, Lotte būs neizbēgams pusdienu biedrs. Mēdz nikni uzrūkt, ja kāds klients straujāk ienāk veikalā, bet ir tikpat ātri uzpērkama ar paprikas vai desas šķēli un ir DRAUGS UZ MŪŽU. Ikdienas KOMPANJONS un DRAUGS, kas pavada ik uz soli ikvienu darbnīcas iemītnieku.

@lottes_papery